Müşteri Hizmetleri
 

KURUMSAL

    Karabağlar Spotçu Metin :

Yeşilyurt spot İzmir Karabağlar Spot Metin olarak 1992 yılından günümüze kadar hizmet vermekteyiz. Firmamızın kurucusu Metin ERDOĞAN, ülkemizde 2.el eşyaların bir atık olmadığını, ikinci el beyaz eşya ve ikinci el mobilyanın aslında ekonomimize büyük katkılar sunan bir unsur olduğunu fark etmiştir.
Mobilya ve beyaz eşyaların temizlik ve bakımlarını titizlik ile yaptıktan sonra bu eşyaları ekonomimize geri kazandırmıştır.

İşini her zaman severek yapan Metin bey, bu hizmeti bir meslek haline getirip ardından oğlu Burhan ERDOĞAN'a da spot eşya alım satım işlerinde çekirdekten yetiştirmiş ve günümüzde tüm işlerini oğluna devretmiştir. Babadan oğula uzun yıllar Karabağlar spotçunuz olarak hizmet vermeye, ikinci el mobilyalarınızı değerinde alıp, uygun fiyatlarla ihtiyacı olanlarla buluşturmaya devam ediyoruz.
Mesleğimizi daha da profesyonelleştirmek adına kurduğumuz internet sitemiz ile hem yeni ürünlerimizi kolayca teşhir ediyor, hemde ülke ekonomimize büyük katkılar sunmaya devam ediyoruz.

2. El Eşyaya değil, Spotçunuza Güvenin !

2. el eşya alınır mı? sorusuna en doğru cevabın, ürüne değil spotçunuza güvenmelisiniz olduğunu söylüyoruz. Yıllardır spot eşya alıp satan belgeli / yasal bir firma olarak sattığımız her ürünün kontrollerini yapmakta, eksiklikleri varsa gidermek sureti ile çalışır duruma getirmekte ve müşterilerimizin gönül rahatlığı ile ürünleri kullanmasına vesile olmaktayız.

Özellikle Avrupa'da oldukça önemli olan 2.el eşyaların, Türkiye'de de artık önem kazandığını görüyor ve mutlu oluyoruz. 2. el eşyaları değerlendirmenin "Muasır Medeniyet Seviyesi" ne ulaşmakta önemli bir kilometre taşı olduğunu düşünüyoruz. Bu konuda kurulmuş bir çok internet platformunda olduğu gibi, firmamıza özel bir web sitesi ile de müşterilerimize farklı alternatifler sunmuş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İzmir halkı hizmetin en iyisini hak ediyor!

İzmir'in ilkeli, dürüst ve güvenilir ikinci el spot eşya alım satım hizmet iveren Karabağlar Spotçu Metin olarak İzmir'li hemşerilerimize en iyi hizmeti vermeye söz veriyoruz.

Karabağlar Spotçu Metin

Vizyonumuz :

2. el eşyanın bir çöp olmadığını, ekonomiye geri kazandırılmak üzere değerlendirilmesi gerektiği algısının, tüm halkımızda oluşmasını sağlamak.

Misyonumuz :

İkinci el eşyada ve spot eşyada güvenilir, garantili temiz ve kullanışlı ürünleri halkımızla buluşturmak.

Karabağlar Spot Eşya

Ordu Caddesi No: 321-A Yeşilyurt
Karabağlar - İZMİR

Sosyal Medya

Hizmetlerimiz

Beyaz Eşya Mobilya Klima Elektrikli Ev Aletleri Antika

Spotçu MetinTürk Web Ajans